iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
BİTKİ AÇIKLAMA

iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti

iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti


Anında beyazlama, 8 tona varan beyazlatma, Aktif leke çıkarıcı, Dişleri güçlendirir, Güvenilirliği ve etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

iWhite kullanımı kolay, evde uygulanabilir bir diş beyazlatma ürünüdür. Ürün maksimum konfor ve performans sergileyebilen 10 adet ince ağızlıktan oluşmaktadır. Özel fırçalar veya kalıplar hazırlamanıza veya temizlemenize gereksinim duymaz, şırınga fırça veya benzer ekipman kullanmanıza gerek yoktur. Klinik açıdan güvenliği kanıtlanmış özel beyazlatıcı bir jel içermektedirler. Günlük olarak 20 dakika uygulamanız yeterlidir, bu sayede 8 tona kadar varan beyazlatıcı sonuçlara tanık olabilirsiniz. En etkili sonuçları almak için ürün 5 gün üstüste kullanılmalıdır, daha kalıcı sonuçlar için gereksinim duyulacak olursa ilerleyen zamanlarda uygulamayı tekrar etmekte yarar vardır. iWhite ağızlıkları bireysel olarak blister ambalajların içindedir.

Teknoloji
Yeni iWhite beyazlatma formülünün güvenliği ve anında etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Ürünün Teknolojisi FCC (film kristalize kalsiyum) teknolojisine dayanmaktadır ve anında bir beyazlık sağlar. Küçük beyaz bio-aktif kristaller güçlü bir film oluşturucu polimerler ile kombine edilmiştir. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, beyaz bio-aktif kristaller fiziksel olarak diş yüzeylerine sabitlenmektedir. Bu fiziksel sabitleme sayesinde optimum bir beyazlatıcı etkiyi ortaya çıkarmaktadır. Bu FCC teknolojisi aynı zamanda yenilikçi P.A.P. sistemi ile desteklenmektedir ki bu diş sağlığını etkilemeden dişlerdeki kararmalara neden olan lekeleri çözen etkin bir teknolojidir. Bu sayede lekeler küçük parçalara ayrıştırılarak diş yüzeyinden uzaklaştırılır ve dişlerin hem ön yüzeylerinden hem de arka yüzeylerinden beyazlamasını sağlar. Bu özellik son derece önemlidir çünkü dişin arka yüzeyinde meydana gelen lekeler aynı zamanda önyüzlerinin de koyu renkte kalmasına neden olmaktadır.

Etkileri:
   - Klinik olarak kanıtlanmış Anında Beyazlık.
   - Hızlı: Günde sadece 20 dakika uygulama sayesinde 8 tona varan beyazlatma.
   - Aktif Leke Çıkarıcı.
   - Dişleri Kuvvetlendirir.
   - Kolay tek adımda uygulanabilen bir sistem.
   - Konforlu, her diş yapısına uygun esnek şeffaf ağızlıklar.
   - Dişlerin hem ön hem de arka yüzeylerini beyazlatır.

İçerik:
Kullanıma hazır, önceden doldurulmuş 10 adet ağızlık.Etiketler : iwhite instant iwhite iwhite türkiye iwhite satın al iwhite instant diş beyazlatma kiti iwhite diş beyazlatma

BENZER BİTKİLER
1 kişi paylaştı Kuşkonmaz (Asparagus Officinalis) Kuşkonmaz (Asparagus Officinalis) Kuşkonmaz (Asparagus Officinalis)
Kategori : İdrar Yolu
Süre : Yakında
İzlenme : 892
1 kişi paylaştı Servi Ağacı (Cupressus Macrocarpa) Servi Ağacı (Cupressus Macrocarpa) Servi Ağacı (Cupressus Macrocarpa)
Kategori : Şeker
Süre : Yakında
İzlenme : 927
1 kişi paylaştı Haşhaş (Fructus Papaveris Immaturi) Haşhaş (Fructus Papaveris Immaturi) Haşhaş (Fructus Papaveris Immaturi)
Kategori : Ağrı
Süre : Yakında
İzlenme : 851
1 kişi paylaştı Kuzukulağı (Rumex Alphinus) Kuzukulağı (Rumex Alphinus) Kuzukulağı (Rumex Alphinus)
Kategori : Cilt
Süre : Yakında
İzlenme : 869
1 kişi paylaştı Balık Otu (Fructus Cocculi İndici) Balık Otu (Fructus Cocculi İndici) Balık Otu (Fructus Cocculi İndici)
Kategori : Bronşit
Süre : Yakında
İzlenme : 772
10 kişi paylaştı Propolis Propolis Propolis
Kategori : Bronşit
Süre : Yakında
İzlenme : 4331
1 kişi paylaştı Karanfil (Dianthus petraeus) Karanfil (Dianthus petraeus) Karanfil (Dianthus petraeus)
Kategori : Ağrı
Süre : Yakında
İzlenme : 785
1 kişi paylaştı Ergeç Sakalı (Filipendula ulmaria) Ergeç Sakalı (Filipendula ulmaria) Ergeç Sakalı (Filipendula ulmaria)
Kategori : Astım
Süre : Yakında
İzlenme : 695
YORUMLAR
Eklenme : 29-03-2014    İzlenme : 472
Kategori : Diş Ağrısı Diş Eti Kanamaları ve İltihaplarında Kullanıcı Yorumları
   

1 0
Sponsor Reklamlar Adet Ağrısı Adet Düzensizliği Ağız Kokusu Ağrı Alerji Alzheimer Anne Sütü Artırıcı Antidepresan Antioksidan Arpacık Astım Ateş Düşürücü Bademcik Bağırsak Solucanları Bağışıklık Sistemi Baş Ağrısı Basur Böbrek İltihabı Böbrek Taşı Bronşit Çıban Cilt Cinsel Performans Çocuk Gelişimi Dalak Rahatsızlıkları Depresyon Dikkat Eksikliği Diş Ağrısı Diş Eti Kanamaları ve İltihaplarında Diyabet Egzema Eklem Ağrıları Eklem İltihabı El Ayak Titremeleri Endişe Felç Fıtık Frengi Gastrit Göz Nezlesi Grip Guatr Gut Hafıza Hazımsızlık Histeri Hücre Yenileyici İdrar Yolu İdrar Zorluğu İshal İştahsızlık Kabızlık Kalp-Damar Kan Dolaşımı Kanser Kansızlık Karaciğer Yağlanması Kas Ağrıları Kas Gelişimi Katarakt Kemik Erimesi Kemik Gelişimi Kireçlenme Kolesterol Kullanıcı Yorumları Menopoz Metabolizma Hızlandırıcı Mide Migren Nasır Nezle Ödem Parkinson Prostat Romatizma Saç Dökülmesi Safra Kesesi Sara Sarılık Sedef Şeker Selülit Şifalı Meyveler Şifalı Sebzeler Sindirim Sistemi Sinüzit Sivilce Soğuk Algınlığı Sperm Sayısı Stres Tansiyon Ülser Uykusuzluk Uyuz Varis Verem Vitiligo Yağ Yakıcı Yaşlanma Yorgunluk Yumurtlama Zayıflama Sponsor Reklamlar