Beyaz Çay. Gençlik iksiri gümüş iğne beyaz çayı

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
0
BİTKİ AÇIKLAMA

Beyaz Çay. Gençlik iksiri gümüş iğne beyaz çayı

Beyaz Çay. Gençlik iksiri gümüş iğne beyaz çayı


Beyaz çay nedir?

Beyaz çay da aynı siyah çay ve yeşil çay gibi, kamelya sinensisten elde edilen bir çaydır. Başlangıcı M.S. 600 yılına kadar dayanır. Son derece faydalı bir çaydır.

Beyaz çayın yeşil ve siyah çaydan farkı çok az işlem görmüş olmasıdır. Bunu renginin ne kadar açık olduğundan da anlayabiliriz.

Beyaz çayın faydaları saymakla bitmez. En önemli özelliklerinin başında tüm hanımların ilgisini çekecek cilt elastikiyetinin kaybolmasını engelleyen özelliğidir. Ayrıca kemiklere son derece faydalıdır ancak en önemlisi anti-aging yapma özelliğidir.

Beyaz çayın tadı çiçeksi, hafif kremamsıdır ve içimi çok rahattır.


Beyaz Çay Demlemenin Püf Noktaları

Demlerken su kaynadıktan sonra bir iki dakika bekletmenizde yarar vardır. Beyaz çayın üzerine çok kaynar su koyarsanız, haşlarsınız.

Beyaz çay demlemek için kullanacağınız suyun 70 - 80 derece olması daha iyi bir içim sağlar. Bu nedenle suyu kaynattıktan sonra 1 - 2 dakika bekleterek ideal sıcaklığa ulaşmış olursunuz.

Suyu ekledikten sonra 1 - 2 dakika beklediğinizde beyaz çayınız içmeye hazır hale gelir. Afiyet olsun.Anavatanı Çin olan bu beyaz çay sadece en üstte yeni filizlenmiş tomurcuklarının dikkatli bir şekilde elle toplanmasıyla elde edilir. Tomurcuklar doğrudan güneş ışığı ile kurutularak fermantasyon işlemine uğramaları engellenir. Böylece fırında kurutulan çaylardan farklı olarak besin değerlerinin tamamı korunur. Yüksek oranda antioksidan içeren Beyaz Çay az kafein tüketmek isteyenler için yumuşak içimli bir çaydır.

Etiketler : gümüş iğne gençlik aşısıbeyaz çayın faydaları beyaz çay doğadan beyaz çay çaykur

BENZER BİTKİLER
1 kişi paylaştı iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti
Kategori : Diş Ağrısı
Süre :
İzlenme : 472
0 kişi paylaştı No No Roll On Tüy Dökücü No No Roll On Tüy Dökücü No No Roll On Tüy Dökücü
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 826
39 kişi paylaştı Nano Borvit Cilt Temizleyici Jel Nano Borvit Cilt Temizleyici Jel Nano Borvit Cilt Temizleyici Jel
Kategori : Cilt
Süre :
İzlenme : 1838
0 kişi paylaştı Depycure Tüy Dökücü Sprey‎ Depycure Tüy Dökücü Sprey‎ Depycure Tüy Dökücü Sprey‎
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 665
0 kişi paylaştı Bee Queen Propolis, Arı Sütü, Polen, Bal Bee Queen Propolis, Arı Sütü, Polen, Bal Bee Queen Propolis, Arı Sütü, Polen, Bal
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 372
2 kişi paylaştı Naturade JEL Naturade JEL Naturade JEL
Kategori : Cinsel Performans
Süre :
İzlenme : 715
0 kişi paylaştı Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı
Kategori : Cilt
Süre :
İzlenme : 324
0 kişi paylaştı Yeşilex Afrodizyak Yeşilex Afrodizyak Yeşilex Afrodizyak
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 1036
YORUMLAR
Eklenme : 21-10-2014    İzlenme : 44
Kategori : Kullanıcı Yorumları
   

0 0
Sponsor Reklamlar Adet Ağrısı Adet Düzensizliği Ağız Kokusu Ağrı Alerji Alzheimer Anne Sütü Artırıcı Antidepresan Antioksidan Arpacık Astım Ateş Düşürücü Bademcik Bağırsak Solucanları Bağışıklık Sistemi Baş Ağrısı Basur Böbrek İltihabı Böbrek Taşı Bronşit Çıban Cilt Cinsel Performans Çocuk Gelişimi Dalak Rahatsızlıkları Depresyon Dikkat Eksikliği Diş Ağrısı Diş Eti Kanamaları ve İltihaplarında Diyabet Egzema Eklem Ağrıları Eklem İltihabı El Ayak Titremeleri Endişe Felç Fıtık Frengi Gastrit Göz Nezlesi Grip Guatr Gut Hafıza Hazımsızlık Histeri Hücre Yenileyici İdrar Yolu İdrar Zorluğu İshal İştahsızlık Kabızlık Kalp-Damar Kan Dolaşımı Kanser Kansızlık Karaciğer Yağlanması Kas Ağrıları Kas Gelişimi Katarakt Kemik Erimesi Kemik Gelişimi Kireçlenme Kolesterol Kullanıcı Yorumları Menopoz Metabolizma Hızlandırıcı Mide Migren Nasır Nezle Ödem Parkinson Prostat Romatizma Saç Dökülmesi Safra Kesesi Sara Sarılık Sedef Şeker Selülit Şifalı Meyveler Şifalı Sebzeler Sindirim Sistemi Sinüzit Sivilce Soğuk Algınlığı Sperm Sayısı Stres Tansiyon Ülser Uykusuzluk Uyuz Varis Verem Vitiligo Yağ Yakıcı Yaşlanma Yorgunluk Yumurtlama Zayıflama Sponsor Reklamlar