Bee Queen Propolis, Arı Sütü, Polen, Bal

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
0
BİTKİ AÇIKLAMA

Bee Queen Propolis, Arı Sütü, Polen, Bal

Bee Queen Propolis, Arı Sütü, Polen, Bal


Bee Queen ürünleri içerisinde kullanılan Bal, Polen, Arı Sütü ve Propolis yüksek kalite standartlarında olan 0 Saf, hiçbir ilaç kalıntısı ve yabancı madde bulunmayan, sezonluk olarak yeni hasat edilmiş Arı Ürünleridir. İçeriğinde kullanılan Arı Ürünlerinin analiz ve kontrolleri yapılmıştır.

Naturade Market olarak ürünlerimizin içerikleri etiket bilgileri ile birebir aynı oranlardadır. Ürün fiyatları içerik zenginliğine göre piyasada bulunabilecek fiyatlar ile mukayese edildiği zaman, içeriklerin gerçekten etiket bilgileri ile aynı olup olmadığının güveni çok önemlidir. İçerinin doğru olup olmadığına güvenmediğiniz ürünleri satın almanızı ve kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.


Polen Nedir?
Arı poleni arıların yavruları ve işçi arıları beslemek için doğal yollarla çiçeklerden bal özlerini toplarken polen kesecikleri olarak adlandırılan ayaklarındaki keselerle taşıması ile kovana getirdikleri çiçek özlerine denir.

Bal Nedir?
Bal, bal arılarının çiçeklerden ve meyve tomurcuklarından topladıkları özlerden oluşturdukları yüzyıllardır sofralarımızda baş tacı olan, hastalıklardan korunmak için ilk başvurduğumuz, çocukluktan yaşlılığa en değerli besinimizdir.

Arı Sütü Nedir?
6-12 günlük isçi arıların kafalarındaki çene altı (Mandıbular) ve hipofarenks (Hypophryngeal) bezlerinden salgılanan, besin değeri ve biyolojik aktivitesi çok yüksek değerli bir üründür.
Beyaz krem renkte, pelte kıvamda, kendine özgü kokusu ve ekşimsi bir tadı bulunmaktadır.
Arı sütü kovan içerisindeki genç larvaların ve ana arının beslenmesi için kullanılır.
İşçi arılarla ana arı arasında genetik olarak bir fark yoktur.
Hayatı boyunca arı sütü ile beslenen ana arılar 3-4 yıl yaşayabilirler fakat bal ve polenle beslenen işçi arılar sadece 5-6 hafta yaşayabilirler.
Ana arı ile diğer işçi arılar arasındaki farklılıklar bu özel dietden (arı sütü) kaynaklanmaktadır.

Propolis Nedir?
Propolis’in arılar tarafından kovan içinde bulunan küçük delikleri kapatarak, kış aylarında dışarıdan kovan içersine girebilecek her türlü parazit, hastalık ve bakterilerden  kendilerini  korumak için yaptıkları dünyanın en ünlü doğal antibiyotiğidir.

Etiketler : propolis arı sütü polen bal

BENZER BİTKİLER
1 kişi paylaştı iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti iWhite Instant Diş Beyazlatma Kiti
Kategori : Diş Ağrısı
Süre :
İzlenme : 472
39 kişi paylaştı Nano Borvit Cilt Temizleyici Jel Nano Borvit Cilt Temizleyici Jel Nano Borvit Cilt Temizleyici Jel
Kategori : Cilt
Süre :
İzlenme : 1838
0 kişi paylaştı Ginsengli Bobo Ginsengli Bobo Ginsengli Bobo
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 439
0 kişi paylaştı Epila Tüy Dökücü Sprey Epila Tüy Dökücü Sprey Epila Tüy Dökücü Sprey
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 1688
0 kişi paylaştı No No Roll On Tüy Dökücü No No Roll On Tüy Dökücü No No Roll On Tüy Dökücü
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 826
2 kişi paylaştı Deniz Seki Lipo Shot Deniz Seki Lipo Shot Deniz Seki Lipo Shot
Kategori : Yağ Yakıcı
Süre :
İzlenme : 1005
0 kişi paylaştı Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı
Kategori : Cilt
Süre :
İzlenme : 324
0 kişi paylaştı Alaska Omega 3 Balık Yağı Alaska Omega 3 Balık Yağı Alaska Omega 3 Balık Yağı
Kategori : Kullanıcı Yorumları
Süre :
İzlenme : 404
YORUMLAR
Eklenme : 23-01-2014    İzlenme : 372
Kategori : Kullanıcı Yorumları
   

0 1
Sponsor Reklamlar Adet Ağrısı Adet Düzensizliği Ağız Kokusu Ağrı Alerji Alzheimer Anne Sütü Artırıcı Antidepresan Antioksidan Arpacık Astım Ateş Düşürücü Bademcik Bağırsak Solucanları Bağışıklık Sistemi Baş Ağrısı Basur Böbrek İltihabı Böbrek Taşı Bronşit Çıban Cilt Cinsel Performans Çocuk Gelişimi Dalak Rahatsızlıkları Depresyon Dikkat Eksikliği Diş Ağrısı Diş Eti Kanamaları ve İltihaplarında Diyabet Egzema Eklem Ağrıları Eklem İltihabı El Ayak Titremeleri Endişe Felç Fıtık Frengi Gastrit Göz Nezlesi Grip Guatr Gut Hafıza Hazımsızlık Histeri Hücre Yenileyici İdrar Yolu İdrar Zorluğu İshal İştahsızlık Kabızlık Kalp-Damar Kan Dolaşımı Kanser Kansızlık Karaciğer Yağlanması Kas Ağrıları Kas Gelişimi Katarakt Kemik Erimesi Kemik Gelişimi Kireçlenme Kolesterol Kullanıcı Yorumları Menopoz Metabolizma Hızlandırıcı Mide Migren Nasır Nezle Ödem Parkinson Prostat Romatizma Saç Dökülmesi Safra Kesesi Sara Sarılık Sedef Şeker Selülit Şifalı Meyveler Şifalı Sebzeler Sindirim Sistemi Sinüzit Sivilce Soğuk Algınlığı Sperm Sayısı Stres Tansiyon Ülser Uykusuzluk Uyuz Varis Verem Vitiligo Yağ Yakıcı Yaşlanma Yorgunluk Yumurtlama Zayıflama Sponsor Reklamlar